Ambasadorzy

CORLE

Popularny na Youtubie gamer specjalnie dla nas opuszcza swój gamingowy fotel, aby zmotywować Was do aktywności fizycznej. Ruch to zdrowie, a w nagrodę konkurs niespodzianka!

IIFYM CHEF

Fit przepisy i dużo sportu, a na dodatek wszystko na wesoło. Podejmiecie wyzwanie IIFYM Chefa, aby się spocić dla zdrowia?

MIKOŁAJ „VONSKY” TEPEREK

Energiczny, pełen klasy twórca internetowy oraz filmowy. Znany z miłości do sztuki dyplomacji, dobrej kuchni i podróży. Tym razem bardziej na luzie – pokaże Wam, że każdy facet powinien się pocić dla zdrowia.

MARTA MRÓZ - FIT KOBIETKA

Jak sama pisze o sobie: zmienia sylwetki kobiet. Właśnie dzięki sportowej aktywności, do której motywuje wszystkich w ramach kampanii #SpoćSię.
.

ANNA ZUCH

Mówi, że sport to jej drugie imię i pookazujemy wszystkim, jak żyć zdrowo i szczęśliwie. Dawna mistrzyni Polski w siatkówce chce zarażać aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia. Zobaczcie, może i Was zarazi?

Dieta bez diety

Autorka bestsellerowej serii książek „Dieta bez diety” planowała nagrać dla nas piękny, motywacyjny film z treningiem, w idealnym plenerze, ale … zmieniła zdanie. Jest krew, pot i zły! Nie, to nieprawda. Sprawdźcie, jak jest naprawdę.

goSIA Mączyńska

Mistrzyni Polski Bikini Fitness zdradzi Wam, jak osiągnąć tak piękną sylwetkę – owszem, trzeba się dobrze spocić.Agnieszka Siemianów

Blogerka, didżejka i podróżniczka. Do tego doświadczona joginka i to właśnie dzięki regularnym ćwiczeniom na macie tak fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Sprawdźcie!

Natalia Chmielewska

Dyplomowana dietetyczka kliniczna do kwestii aktywności fizycznej podchodzi równie metodycznie. Zmotywuje Was do ruchu, pokazując zalety treningów cardio. Na rolkach.

Magdalena Bilich

Jedna z czołowych tiktorek w Polsce ćwiczy dla Was. Tym razem bez pranków, ale całkiem serio, bo warto się spocić dla zdrowia.

@msmadeleine__

##SpoćSię - pokażcie swoje treningi i zachęcajcie znajomych do aktywności!💪🏻 wpadnijcie na https://www.spocsie.pl

♬ Sport Motivational(785257) - TimTaj

Jakub Zawistowski

Sportowy freak i zawodnik NINJA. Zwycięzca programu Ninja Warrior Polska 2019. I wcale nie jest gładki, bo ma zarost, za to gładko pokonuje wszelkie przeszkody. Żaden pot mu nie straszny.

@jakubzawistowski_ninja

Dajcie znać jaki czas zrobiliście🔥 ##SpoćSię 💪🏻 wpadnijcie na https://www.spocsie.pl

♬ dźwięk oryginalny - Gładki NINJA
hentka

Joanna HENTKA

Brązowa medalistka olimpijska w wioślarstwie z Rio de Janeiro. Pasją do tego sportu zaraziła się w wieku 13 lat. Na swoim koncie ma również wiele medali Mistrzostw Świata, Europy, Pucharu Świata, a także Mistrzostw Polski.

ilona

Ilona brusiło

Instruktorka kulturystyki, lekkoatletyki, trenerka TRX, Blackroll oraz plenerowych aktywności. Prowadzi projekt Mamyruszamy.pl, którego celem jest zmotywowanie kobiet do aktywności fizycznej i zmiany nawyków żywieniowych na lepsze.

IMG_20211111_124329

nordic walking malbork

Nordic Walking Malbork popularyzuje nordic walking jako idealną rekreację na łonie natury i w zgodzie z nią, integrację i inspirację miłośników chodzenia z kijkami. Promując zdrowy styl życia, pokazuje walory przyrodnicze i turystyczne Malborka i okolic.

#spoćsię

Dłuuugi 😉 weekend sprzyjał, aby spędzić czas na świeżym powietrzu. Właśnie w taki sposób zaczęliśmy nasza aktywność fizyczną w przepięknych leśnych🌲🌳🍂 okolicach Młynar. Cieszymy się 😁, że możemy przyłączyć się do kampanii społecznej "Spoć Się" fundacja Zwalcz Nudę, która ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, dorosłych i seniorów, czyli całych rodzin. Więcej informacji ➡️➡️➡ ️https://spocsie.pl/ Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu, bo każda forma aktywności ruchowej jest wskazana dla Naszego zdrowia❤️ Do wyzwania nominujemy 💪👍: @Anna Kosińska @Marcin Szulc @Maciej Franek Frankiewicz Grupa Malbork @Marcin Suchomski Nowy Staw Biega @Sup Malbork Mss Lena #nordicwalkingmalbork #spoćsię

Opublikowany przez Nordic Walking Malbork Niedziela, 14 listopada 2021
bartek

TATA NA TRENINGU

Prywatnie Bartek Brusiło, mąż Ilony Brusiło. Mąż, ojciec, badacz społeczny i motywator. Łączy miłość i rodzicielstwo z pasją do sportu, bo w rodzinie Bartka i Ilony wszyscy lubią aktywność sportową.

Krzysztof_Wilkomirski

KRZYSZTOF WIŁKOMIRSKI

Mistrz Polski w judo. Brązowy medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Wielokrotny medalista Pucharu Świata. Trener klasy mistrzowskiej, stopień 5 dan. Widzom Polsatu i TVP Sport znany również z roli komentatora sportowego.

alicja dobija

ALICJA DOBIJA

Działaczka społeczna, organizatorka akcji pomocy dla osób bezdomnych i potrzebujących, wszystkich wykluczonych grup społecznych oraz zwierząt. O jej działaniach w rodzinnych Katowicach przeczytacie na blogu www.alicjadobija.pl

Ice Fire Senior

ICE FIRE SENIOR

Kadra Narodowa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Dziewczyny to wielokrotne złote medalistki Mistrzostw Polski. W 2020 roku, jeszcze jako Juniorki wywalczyły 9 miejsce na Mistrzostwach Świata, co było najlepszym rezultatem w historii polskiego łyżwiarstwa synchronicznego.

artur_sargasyan

ARTUR SARGSYAN

Zwycięzca drugiego sezonu programu Hotel Paradise TVN7. Jest także wielkim fanem sportu, bez którego nie wyobraża sobie życia. Amatorsko trenuje boks, biega i pływa.


@artur.hotelparadise2

Zachęcam do wzięcia udziału w akcji ##spocsie organizowana przez @zwalcznude. Więcej informacji macie na moim ig:artur.sargsyan_official

♬ dźwięk oryginalny - K1ngArthur
Justyna Witkowska Slow Jogging

JUSTYNA WITKOWSKA

Absolwentka Międzynarodowej Akademii Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Propagatorka zdrowego odżywiania i stylu życia. Założycielka Slow Jogging w Olsztynie i instruktorka slow joggingu. Regionalna liderka slow joggingu województwa warmińsko-mazurskiego. Prywatnie pasjonatka marketingu internetowego i współautorka książki „Wirtualne targowisko. O reklamie marketingu i promowaniu się w Internecie” wydanej w 2017 roku.

https://www.facebook.com/100005244064340/videos/233944652134815/
Natalia

NATHALIA FOK

Gwiazda Hotel Paradise TVN7, modelka i tancerka.

@nathaliafok

Zachęcam do wzięcia udziału w akcji ##spocsie organizowaną przez @zwalcznude. Więcej informacji znajdziecie na moim ig: nathalia_fok

♬ dźwięk oryginalny - Nathalia_Fok
Kamil

KAMIL PIÓRKOWSKI

Influencer, model, uczestnik reality show Hotel Paradise II. Podróżnik i fan aktywnego spędzania czasu.

Natalia

NATHALIA FOK

Gwiazda Hotel Paradise TVN7, modelka i tancerka.

@nathaliafok

Zachęcam do wzięcia udziału w akcji ##spocsie organizowaną przez @zwalcznude. Więcej informacji znajdziecie na moim ig: nathalia_fok

♬ dźwięk oryginalny - Nathalia_Fok
Kamil

KAMIL PIÓRKOWSKI

Influencer, model, uczestnik reality show Hotel Paradise II. Podróżnik i fan aktywnego spędzania czasu.

Przejdź do treści