Ćwicz z nami

Gimnastyka artystyczna

Trening wykonany przez trenerki Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego Ajsedora: Marynę Shcherbak, Krystynę Szejdę, Oksanę Nor. Klub zaprasza wszystkie dziewczynki w wieku 4 – 12 lat do zapoznania się z gimnastyką artystyczną – piękną kobiecą dyscypliną olimpijską.Prowadzi nabór dziewczynek w wieku od 4 do 12 lat do grup rekreacyjnych i wyczynowych. 

Fizjoterapia - plecy

Jak prawidłowo rolować plecy? Porady przygotowane przez Macieja Włodarczyka – Koordynatora Strefy Fizjoterapii Capital Ski.

Fizjoterapia - ćwiczenia kręgosłupa

Ćwiczenia kręgosłupa w przerwie w pracy. Przygotowane przez Macieja Włodarczyka – Koordynatora Strefy Fizjoterapii Capital Ski.

Ćwiczenia na zrzucenia nadwagi

Jakie aktywności fizyczne wprowadzić, aby pozbyć się nadmiaru kilogramów z czasów pandemii? Przygotowane przez Macieja Włodarczyka – Koordynatora Strefy Fizjoterapii Capital Ski

Nordic Walking

Nauka prawidłowej techniki nordic walking. Trening przygotowany przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

Piłka nożna - dzieci 3-7 lat - cz. 1

„Przedszkola Piłkarskie” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Piłka nożna - dzieci 3-7 lat - cz. 2

Druga propozycja treningu dla najmłodszych przygotowana przez trenerów Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. 

Piłka nożna - dzieci 3-7 lat - cz. 3

Trzecia propozycja treningu dla najmłodszych przygotowana przez trenerów Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. 

Podstawy tenisa stołowego

Podstawy gry w tenisa stołowego z Aleksandrą Falarz – Strefa Ruchu Książenice.

Podstawy badmintona

Podstawy badmintona z Mateuszem Biernackim – Strefa Ruchu Książenice

Podstawowy trening karate

Podstawowy trening Karate – Strefa Ruchu Książenice

Rozgrzewka

Przykładowa rozgrzewka z Wiolą – Strefa Ruchu Książenice

Rozciąganie

Rozciąganie z Kornelią – Strefa Ruchu Książenice

Zdrowy kręgosłup

20 min dla zdrowego kręgosłupa z Kornelią – Strefa Ruchu Książenice

Ćwiczenia w plenerze dla wygimnastykowanych

KSGA Legion Warszawa – Klub Sportowy Gimnastyki Artystycznej LEGION Warszawa specjalizuje się w szkoleniu zawodniczek gimnastyki artystycznej. Jest jednym z największych klubów gimnastycznych w Polsce, zrzeszając ponad 500 uczestników zajęć.

Gimnastyczny trening domowy na macie

Olga Cherviakova i Anna Zhelezniak – KSGA Legion Warszawa.

Pierwszy trening ze sztangą

Przygotowany przez trenera Piotra Galusa, który pokazuje jak bezpiecznie podnosić sztangę i jakie możliwości daje trening z tym sprzętem.

Joga dla początkujących

Czyli jak zacząć swoją przygodę z jogą w domu. Trening przygotowany przez Małgorzatę Mostowską – instruktorkę jogi i pasjonatkę zdrowego stylu życia..

Pierwszy trening biegowy

Trening biegowy dla początkujących.

Pierwszy trening MMA

Artur Kornik Sowiński z MMASKILLS pokazuje, jak się przygotować do pierwszego treningu MMA.

Pływanie – doskonalenie pracy ramion

Trenerka Sylwia z Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego prezentuje ćwiczenia doskonalące pracę ramion do kraula.

Podstawowe techniki zapaśnicze

Lekcja siatkówki

Przygotowana przez Mariusza Wlazłego, reprezentanta Polski w piłce siatkowej.

Zasady gry w padla

Padel to gra rakietowa łącząca elementy tenisa oraz squasha. Poznaj zasady gry, dzięki którym przeprowadzisz rozgrywkę w prawidłowy sposób.

Domowy trening na rolkach

Seria domowych treningów rolkowych ze szkołą RollRunners z Poznania. Instruktorzy pokazują proste ćwiczenia, które możecie wykonać w domowych warunkach, aby móc rozpocząć swoją przygodę z jazdą na rolkach. Filmy skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i osób już umiejących jeździć. Ćwiczenia mogą wykonywać dorośli i dzieci.

Pierwsza lekcja szermierki

Trening prowadzi Monika Maciejewska z Akademii Szermierki – florecistka i szpadzistka, czterokrotna brązowa medalistka mistrzostw Europy, olimpijka z Barcelony w 1992 r., wielokrotna mistrzyni Polski. 

Podstawy squasha

Podstawy gry w squash’a na kanale Konrad Pondo TV. Odrobina historii, chwyt rakiety, podstawowa technika, zagrania, zasady gry, ciekawostki, porady trenera, a także odpowiedź na pytanie jaką rakietę kupić na początku swojej przygody ze squash’em.

Wiosłowanie na ergometrze

Szkolenie przygotowane przez Athletic Development, kanał treningów personalnych.

Crossfit – trening dla początkujących

Crossfit w domu – trening funkcjonalny przygotowany przez Pawła Kozaka, certyfikowanego trenera crossfit.  Pokazuje początkującym jak ćwiczyć crosssfit w domu, nie używając sprzętu.

Pole Dance – figury dla początkujących

Pole dance to świetna forma treningu, chociaż wymaga sporych umiejętności. Paulina Kościewicz z Hook Studio Pole Dance pokazuje figury dla początkujących.

Trening siłowy dla kolarza

Siłowy trening domowy dla kolarzy szosowych i górskich przygotowany przez Evanlite Cycling. Składa się z 12 ćwiczeń, każde trwa 40 sekund + 10 sekund przerwy. Łączny czas trwania obwodu to 10 minut. Zalecana ilość obwodów 1-4 w zależności od stopnia zaawansowania. 10 z 12 ćwiczeń nie wymaga użycia sprzętu.

Balet dla początkujących

Tancerka Agata Ziółkowska prowadzi zajęcia baletu dla początkujących na kanale Oli Żelazo – trenerki jogi i pilatesu.

Podstawy capoeiry

Trener Henryk Rajs dla dzielnicy Bielany zachęca do treningu capoeiry w zaciszu domowego ogniska. Podstawowe kroki, unik i kopnięcie.

Jak grać w Quidditcha

Najbardziej epicka gra w Quidditcha jaką kiedykolwiek zobaczycie – na kanale testerów sportów – Wysportowani. Zasady, sprzęt i rozgrywka.
Przejdź do treści